Get Adobe Flash player

O firmie

Historia firmy rozpoczyna się w 1986 roku, wtedy to Ryszard Kolańczak, założyciel firmy, uzyskał z Urzędu Miasta Orzesze tzw. „Zezwolenie na usługi transportowe w zakresie transportu ciężkiego”. W początkowym okresie firma prowadziła działalność związaną z świadczeniem usług transportowych w zakresie transportu materiałów budowlanych i opału na rynku lokalnym. W kolejnych latach systematycznie był powiększany i odnawiany park transportowy firmy.

W 1992 roku firma rozszerzyła swoją działalność o produkcję kostki brukowej i handel materiałami budowlanymi. W roku 1999 działalność firmy skoncentrowała się na transporcie ciężarowym i handlu opałem na terenie całego kraju, w tej formie działamy do chwili obecnej.

Jesteśmy firmą rodzinną, naszymi największymi wartościami są: zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości po dostępnych cenach, profesjonalna obsługa i prowadzenie uczciwego biznesu.

Misja

Naszą misją jest profesjonalna i ukierunkowana na potrzeby klienta działalność w zakresie handlu opałem i jego dostaw oraz świadczenie usług transportu ciężarowego na terenie całego kraju, przy zachowaniu naszych priorytetów, którymi są: odpowiednia jakość i uczciwość wobec klienta, a także jak najefektywniejsze wykorzystanie posiadanych zasobów, które mają prowadzić do systematycznego wzrostu przedsiębiorstwa.

WEGMAR Mariola Kolańczak
43-180 Orzesze, ul. Wolności 14
biuro@kolanczak.pl
masz pytania? zadzwoń!
kom. 604 060 134
lub bezpośrednio do składu opału:
kom. 666 059 642
usługi transportow
usługi ładowarką